Sleva!

LNA 50MHz SET – Complete assembly with reliable Low Noise High IP preamplifier – Kompletní sestava s Low Noise High IP předzesilovačem.

Original price was: 8900 Kč.Current price is: 7900 Kč.

Complete assembly with reliable Low Noise High IP preamplifier and special RF coaxial relay TOHTSU for QRO (kW) in waterproof cabinet with cable grommets, including solid iron plate with clamps for mounting on mast near to antenna. Model for 50MHz band.

Kompletní sestava se spolehlivým Low Noise High IP předzesilovačem a se speciálním vf koaxiálním relé TOHTSU pro QRO (kW) ve vodotěsné skříňce s průchodkami pro kabely, včetně masivní železné desky se třmeny pro montáž na stožár k anténě. Model pro pásmo 50MHz.

 

1 skladem

Popis

LNA 50MHz SET

Complete assembly with reliable Low Noise High IP preamplifier and special RF coaxial relay TOHTSU for QRO (kW) in waterproof cabinet with cable grommets, including solid iron plate with clamps for mounting on mast to antenna.

Separate TX and RX path (so called „double blow“ design).

Remote control (12V) via sequencer.

In the de-energized state the TX path is pass-through, 12V is for switching to the RX path, another 12V is for switching the preamplifier, which is pass-through in the de-energized state.

The RF low loss cables with N female connectors (not included) for antenna connection, from TX and to RX (RG213 is sufficient for RX or even RG58 for lower bands) are screwed with minimal losses directly to the RF relay TOHTSU and to the preamp.

The assembly includes a Low Noise High IP LNA (low noise high IP preamplifier), suitable for QRO and QTH with high levels of out-of-band interference.

Model for 50MHz band.

Profi design.

Active component is the PGA-103+ from Mini Circuits. NF noise figure typically 0.55dB, OIP3 typically 36dB, gain typically 12dB optimized for standard TCVRs.

Built-in 2 special RF relays AXICOM HF 3 56 allow remote inclusion and exclusion from RF path.

Robust Al box, quality N female connectors for input and output.

12V remote power supply.

 

 

Kompletní sestava se spolehlivým Low Noise High IP předzesilovačem a se speciálním vf koaxiálním relé TOHTSU pro QRO (kW) ve vodotěsné skříňce s průchodkami pro kabely, včetně masivní železné desky se třmeny pro montáž na stožár k anténě.

Separátní TX a RX cesta (tzv. „dvouvýfukové“ provedení).

Dálkové ovládání (12V) přes sekvencér.

Ve stavu bez napětí je průchozí TX cesta, 12V je pro přepnutí na RX cestu, další 12V pro zařazení předzesilovače, jenž je ve stavu bez napětí průchozí.

Vf nízkoztrátové kabely s N female konektory (nejsou součástí) pro připojení antény, od TXu a do RXu (pro RX stačí RG213 nebo i RG58 pro nižší pásma) se šroubují s minimálními ztrátami přímo do vf relé TOHTSU a do předzesilovače.

Součástí sestavy je Low Noise High IP LNA (nízkošumový předzesilovač s vysokým IP), vhodný pro QRO a QTH s vysokou úrovní rušení mimo pásmo.

Model pro pásmo 50MHz.

Profi provedení.

Aktivní prvek je monolitický zesilovač PGA-103+ od Mini Circuits. NF šumové číslo je typicky 0,55dB, OIP3 typicky 36dB, zisk typicky 12dB je optimalizován pro standardní TCVRy.

Vestavěná 2 speciální vf relé AXICOM HF 3 56 umožňují dálkové zařazení a vyřazení z vf cesty.

Robustní Al krabice, kvalitní konektory N female pro vstup a výstup.

Dálkové napájení 12V.

Další informace

Hmotnost 5 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.